Kalendarz imprez

« < Czerwiec 2018 > »
N P W Ś C P S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Najbliższe imprezy

Brak wydarzeń
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterW dniu dzisiejszym:33
mod_vvisit_counterW dniu wczorajszym:144
mod_vvisit_counterW tym tygodniu:413
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu:40
mod_vvisit_counterW tym miesiącu:545
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu:3153
mod_vvisit_counterRazem:1420784

Obecnie stronę przegąda: 1
Twoje IP: 54.81.112.7
,
Today: 24.Cze.2018


 

 

REGULAMIN

XVII POWIATOWEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY  SZKÓŁ  PONADGIMNAZJALNYCH  2015/2016 R

I.   CEL

-   propagowanie sportu w środowisku szkolnym

-   zabezpieczenie cyklu imprez sportowych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

-   wyłonienie najbardziej usportowionej szkoły ponadgimnazjalnej w powiecie ostrowskim

II.   ORGANIZATOR

Organizatorem Olimpiady jest Starostwo Powiatowe w Ostrowi  Mazowieckiej

III.   TERMIN I MIEJSCE

Zawody odbywać  się będą głównie na szkolnych obiektach sportowych w miesiącach  - październik  -  2015  -  maj 2016 ..

IV.   UCZESTNICTWO

W Olimpiadzie uczestniczy młodzież szkół ponad  gimnazjalnych ucząca się w systemie dziennym dla których organem prowadzącym jest Powiat Ostrowski  oraz młodzież Zespołu Szkół CKR w Starym Lubiejewie .

V.   PROGRAM OLIMPIADY

     Październik  2015r  -  styczeń  2016r

-   biegi przełajowe

-   piłka nożna ( 2 turnieje )

-   piłka ręczna

-   tenis stołowy

-   szachy

     Styczeń  2016 r   -  maj  2016 r

-   piłka koszykowa

-   piłka siatkowa

-   piłka nożna  ( 2 turnieje ), pływanie , sztafetowe biegi przełajowe, piłka nożna dziewcząt, lekka      atletyka   

 

 

VI.   SPOSÓB PRZEPROWADZENIA

  1.   Tenis stołowy indywidualnie ;

Udział bierze po 3 zawodników i 3 zawodniczki ze szkoły , system do dwóch przegranych, o pierwsze miejsce gra lewa strona z prawą, gramy do trzech wygranych setów, dogrywamy do ostatniego miejsca .

   2.   Szachy  indywidualnie ;

Turniej indywidualny po 3 zawodniczki i 3 zawodników ze szkoły.

   3.   Zespołowe gry sportowe  -  „ każdy z każdym ‘’ ;

-   piłka ręczna  -  2x 18 min

-   piłka koszykowa  -  4x 8 min ryczałtem  +  5 minut dogrywki do skutku w razie remisu

-   piłka siatkowa  -  do 2 wygranych setów, set trzeci do 25 pkt

-   piłka nożna chłopców  -  2x 20 min  -  4 turnieje – dwa jesienią – dwa wiosną , zmiany za zgodą sędziego ilość dowolna , zespół  12 – osobowy , kary 1’ , 2’ , kara meczu .

-   piłka nożna dziewcząt – 2 x 15 min ,  zmiany  jak u chłopców – ilość dowolna, reszta jak u chłopców .

Pozostałe przepisy zgodnie z przepisami  Polskich Związków Sportowych.

   4.   Biegi przełajowe ;

   -  dystans ok. 1200 m dla dziewcząt oraz ok. 1600 m dla chłopców

Udział bierze po 8 dziewcząt i 8 chłopców z danej szkoły. Do punktacji wliczane są wyniki 6 pierwszych z danej szkoły.

  5. Sztafetowe biegi przełajowe ;

  -  dystans dla dziewcząt 10 x 800 m dla chłopców 10 x 1000 m

 -  udział bierze po 10 dziewcząt i 10 chłopców z danej szkoły, jedna zawodniczka / zawodnik                                      nie może biec dwa razy

   6.   Lekka atletyka  -  w formie jednodniowych zawodów w następujących konkurencjach

   * dziewczęta  -  100m, 400m, 800m, 4x100, 4 x 400 m, skok w dal, pchnięcie kulą.

   * chłopcy  -  100m, 400m, 1500m, 4x100m, 4x400m, skok w dal, pchnięcie kulą.

W  każdej  konkurencji szkoła może wystawić po 3 zawodniczki i 3 zawodników. Jeden zawodnik/zawodniczka może wziąć udział w jednej konkurencji  indywidualnej i jednej sztafecie lub w dwóch sztafetach.

UWAGA ;

Podczas rozgrywek systemem – każdy z każdym – tj. w grach zespołowych o kolejności  zajętych miejsc  decyduje suma zdobytych punktów, a przy równej liczbie o wyższej lokacie decydować  będzie kolejno ;

·         wynik bezpośredniego spotkania

·         lepsza różnica bramek, koszy , setów między zainteresowanymi ( mała tabela )

·         lepsza różnica w całych rozgrywkach,     *  większa liczba zdobytych bramek, koszy .

 

VII.   ZASADY WSPÓŁZAWODNICTWA ;

Prowadzona będzie punktacja łączna szkoły oraz oddzielnie dla dziewcząt i chłopców. Do klasyfikacji końcowej zaliczone zostaną najkorzystniejsze dla danej szkoły punkty z sześciu na osiem dyscyplin  zdobyte przez zawodników danej szkoły plus punkty za tenis stołowy i szachy.

·         Gry zespołowe ,  biegi przełajowe ,  lekka  atletyka , sztafetowe biegi przełajowe, pływanie ;

I  miejsce  -    75 pkt 

II  miejsce  -    60 pkt

III  miejsce  -   50 pkt

Iv  miejsce  -   40 pkt

V  miejsce  -    30 pkt

Punkty pomocnicze przy biegach przełajowych  -  pierwszy zawodnik tyle punktów  ilu startujących, następni o jeden punkt mniej w dół.

·          

·           Lekka  atletyka  -  punkty pomocnicze ; I miejsce – 16 pkt,  II  miejsce  -  14 pkt,  III miejsce  -  13pkt,  itd.

Punkty pomocnicze do sztafet  -  I miejsce  -  38 pkt,   II miejsce  -  30 pkt,   III miejsce  -  25 pkt,   IV miejsce  -  20 pkt,   V miejsce  -  15 pkt

 

·         Tenis stołowy ,  szachy ;

I  miejsce  -    40 pkt

II  miejsce  -   32 pkt

III  miejsce  -  26 pkt

IV  miejsce  -  22 pkt

V  miejsce  -   18 pkt

Punkty pomocnicze w tenisie stołowym i szachach w turniejach indywidualnych ;

-  I  miejsce  -  16 pkt,  II  miejsce  -  14 pkt,  III  miejsce  -  13pkt,  IV  miejsce  -  12 pkt,  V  miejsce  -  11 pkt,  VI  miejsce  -  10 pkt,  VII miejsce  -  9 pkt,  VIII miejsce  -  8 pkt,  IX – 7  pkt X miejsce  -  6 pkt. XI miejsce – 5 pkt, , XII m-ce – 4 pkt, XIII m-ce – 3 pkt, XIV m-ce – 2 pkt, XV m-ce – 1 pkt

VIII.  PŁYWANIE

Trzy style – szkołę reprezentuje 6 dziewcząt i 6 chłopców – trzy pierwsze miejsca w każdym stylu i każdej kategorii nagrodzone będą medalami. 

Rywalizacja ta  nie będzie wliczana do punktacji XV Powiatowej Olimpiady Młodzieży.

IX.   NAGRODY

Dla zwycięskich szkół zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców ufundowane zostaną pamiątkowe puchary oraz statuetki dla najlepszego zawodnika i zawodniczki z każdej szkoły, które zostaną wręczone wraz z dyplomami na uroczystości podsumowania Olimpiady. Ponadto po każdej konkurencji zawodnicy otrzymają medale .

X.   ZASADY  FINANSOWANIA

Koszty organizacyjne imprezy  -  przejazdy na zawody, sędziowanie- pokrywa organizator wymieniony w punkcie  II.

XI.   POSTANOWIENIA  KOŃCOWE

   1.   Początek imprez ustala się na godz.  9.00 w tygodniu i na godz. 10.00 w soboty

   2.   Zawodnicy zobowiązani są do posiadania ważnych legitymacji szkolnych oraz badań lekarskich za co odpowiada nauczyciel  opiekun, który przybył z młodzieżą na zawody.

   3.   Odpowiedzialnym za organizację poszczególnych dyscyplin jest gospodarz zawodów określony   w terminarzu w porozumieniu z koordynatorem Olimpiady.

   4.   Obowiązkiem gospodarza jest zabezpieczenie obiektu oraz niezbędnego sprzętu sportowego do przeprowadzenia zawodów.

   5.   W sprawach spornych wynikłych w trakcie przeprowadzenia Olimpiady decyzje podejmuje koordynator.

   6. Koordynatorem XVI Powiatowej Olimpiady Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych 2014/2015 oraz XVII Powiatowych Igrzysk Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych jest p. Agata Rostkowska. 

XII.   SĘDZIOWANIE

Każdy nauczyciel odpowiedzialny za zespół na zawodach zobowiązany jest do sędziowania lub wyznaczenia zastępcy , nauczyciela ze swojej szkoły .

 

 

 

REGULAMIN

XVIII Igrzysk Młodzieży Szkolnej  r.szk. 2015/2016

I.   CEL

-   propagowanie sportu w środowisku szkolnym

-   zabezpieczenie cyklu imprez sportowych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych

-   wyłonienie najbardziej usportowionych szkół na tych poziomach,  w powiecie

II.   ORGANIZATOR

Patronat nad imprezą sprawuje Starosta Ostrowski. Współorganizatorem, na dalszym etapie współzawodnictwa jest Powiatowy Grodzko-Ziemski Szkolny Związek Sportowy w Ostrołęce.

III.   TERMIN I MIEJSCE

Zawody odbywać  się będą głównie na szkolnych obiektach sportowych w miesiącach  - wrzesień 2015  -  maj 2016 r

IV.   UCZESTNICTWO

W Igrzyskach uczestniczy młodzież szkół podstawowych w rocznikach 2003 i młodsi oraz szkół  gimnazjalnych w rocznikach 2000 i młodsi. Do zawodów powiatowych z każdej gminy kwalifikuje się zwycięska szkoła podstawowa  z miasta Ostrów Maz. i gminy Małkinia Górna-  dwie szkoły podstawowe a z gminy Ostrów Maz trzy szkoły podstawowe. W zawodach powiatowych ma prawo startować gospodarz zawodów  bez eliminacji gminnych. Jeśli chodzi o szkoły gimnazjalne, można startować w biegach przełajowych, "O Puchar Starosty Ostrowskiego", sztafetowych biegach przełajowych, zawodach lekkoatletycznych, drużynowym tenisie stołowym, halowej piłce nożnej i piłce ręcznej- bez eliminacji gminnych.

 

VII.   ZASADY WSPÓŁZAWODNICTWA NA SZCZEBLU POWIATOWYM

Do punktacji wchodzi suma punktów 10 najkorzystniejszych wyników punktowych wśród gimnazjów i szkół podstawowych. Za konkurencje lekkoatletyczne i indywidualne biegi przełajowe szkoły otrzymują punkty oddzielnie dla dziewcząt i dla chłopców jak w punktacji drużynowej.

VIII ZASADY WSPÓŁZAWODNICTWA W ZAWODACH WYŻSZEGO SZCZEBLA

Do punktacji powiatowej dolicza się punkty zdobyte na zawodach miedzypowiatowych i wojewódzkich. Za biegi przełajowe i konkurencje lekkoatletyczne w międzypowiecie mnoży się ilość punktów za dane miejsce dwukrotnie a w województwie trzykrotnie.

IX  ZASADY PUNKTACJI

1. Indywidualne biegi przełajowe szkół podstawowych i gimnazjalnych: 1 miejsce - 7 pkt, 2 miejsce- 5 pkt, 3 miejsce- 4 pkt, 4,5 i 6 miejsce - 3 pkt, 7,8,9 i 10 miejsce- 2 pkt oraz 11 i 12miejsce - 1 pkt- powiat, (w międzypowiatach i województwie udział to jak m-sce 11 i 12). Zarówno w kategorii SP jak i GIMN.punkty zdobyte na międzypowiecie i województwie są dodawane do punktów drużynowych z zawodów powiatowych i są mnożone przez 2 i 3 , podobnie jak w LA. Ta zasada dotyczy tylko zawodów międzypowiatowych i wojewódzkich. W powiecie miejsca zdobywane przez poszczególnych biegaczy są brane pod uwagę tylko do klasyfikacji drużynowej.

2. Konkurencje lekkoatletyczne :1 miejsce - 7 pkt, 2 miejsce - 5 pkt, 3 miejsce-  4 pkt, 4 miejsce-  3 pkt, 5 miejsce- 2 pkt, 6 i dalsze - 1 pkt. SZTAFETY : 4x100 i olimpijska (gimn): 1 m- 15 pkt, 2m- 12 pkt, 3m-9 pkt, 4m-7pkt, 5m- 5pkt, 6 i dalsze m- 3 pkt. Za zawody międzypowiatowe i wojewódzkie punkty za zdobyte miejsce są mnożone odpowiednio przez 2 i 3.Do zawodów międzypowiatowych awansuje tylko pierwsza sztafeta.

3. Piłka nożna, indywidualne biegi przełajowe sp, sztafetowe biegi przełajowe, piłka koszykowa, piłka siatkowa, piłka ręczna, zawody lekkoatletyczne, czwórbój lekkoatletyczny : 1 m-sce- 50 pkt, 2 m-sce- 40 pkt, 3 m-sce- 30 , 4- m-sce- 25 , 5 m-sce- 20 , 6 m-sce- 15, 7 i poniżej - 5 punktów.

4. Drużynowy tenis stołowy, halowa piłka nożna, unihokej, ringo, bieg o Puchar Starosty Ostrowskiego: 1 m-sce - 40 pkt, 2 m-sce-30, 3 m-sce- 25 , 4m-sce-20, 5 m-sce- 15 , 6 m-sce- 10, 7 i poniżej- 7 punktów.

X   NAGRODY

Na zakończenie Igrzysk pięć najlepszych szkół w kategorii gimnazjów i szkół podstawowych otrzymuje wyróżnienia pucharowe i dyplomy. Najlepszy sportowiec z pięciu najlepszych szkół otrzymuje wyróżnienie indywidualne. 

XI   ZASADY  FINANSOWANIA

Koszty organizacyjne imprezy  -  przejazdy na zawody pokrywają jednostki delegujące a wyjazdy na zawody szczebla wojewódzkiego dla szkół-drużyn, które wzięły udział w co najmniej 6 dyscyplinach kalendarza Igrzysk oraz medale za poszczególne dyscypliny funduje Starostwo Powiatowe.

XII   SĘDZIOWANIE

Każdy nauczyciel odpowiedzialny za zespół na zawodach zobowiązany jest do sędziowania lub wyznaczenia zastępcy , nauczyciela ze swojej szkoły.

XIII   POSTANOWIENIA  KOŃCOWE

   1.   Początek imprez ustala się na godz.  9.30 w tygodniu i na godz. 10.00 w soboty i niedziele.

   2.   Zawodnicy zobowiązani są do posiadania ważnych legitymacji szkolnych oraz zgody rodziców,  za co odpowiada nauczyciel  opiekun, który przybył z młodzieżą na zawody.

   3.   Odpowiedzialnym za organizację poszczególnych dyscyplin jest gospodarz zawodów określony   w terminarzu w porozumieniu z koordynatorem Igrzysk.

   4.   Obowiązkiem gospodarza jest zabezpieczenie obiektu, szatni  oraz niezbędnego sprzętu sportowego do przeprowadzenia zawodów.

   5.   W sprawach spornych wynikłych w trakcie przeprowadzenia zawodów decyzje podejmuje sędzia główny zawodów wskazany na ich początku.

6. Powyższy regulamin wchodzi w życie z początkiem XVIII edycji IMSz czyli wrzesień 2015r.


Pogrubioną czcionką napisano nazwę szkoły ,która uzyskała awans do zawodów międzypowiatowych a w nawiasach podane jest miejsce na tych zawodach.

PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĘTA (GIMNAZJA):1. Andrzejewo, 2. Zaręby Kościelne, 3. Nur, 4. Wąsewo, 5. Jasienica i Brok, 6. Prostyń. 
PIŁKA NOŻNA CHŁOPCY(GIMNAZJA):1. Ostrów Maz 1, 2. Zaręby Kościelne, 3. Małkinia 2, 4. Nur, Andrzejewo, Brok, 5. Jasienica, Lubotyń, Wąsewo. 
MINI PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW (SP): 1. Ostrów Maz 1, 2. Małkinia 2, 3. Szulborze, 4. Zaręby K., Rząśnik Wł., Andrzejewo, 5. Prostyń, Lubotyń, Nur, 6. Brok i Kaczkowo.  
MINI PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT (SP):1.Orło, 2. Nur, 3. Prostyń, 4. Andrzejewo, 5. Zaręby Kościelne, 6. Brok. 
INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE (sp- dz):1. Zaręby Kościelne, 2. Nur, 3. Małkinia 2, 4. Andrzejewo, 5. Ostrów Maz 1, 6. Prostyń, 7. Orło, 8. Brok, 9. Kiełczew, Ołdaki Polonia, Szulborze Wielkie, Kaczkowo Stare, Stara Ruskołęka, Małkinia 1.  
INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOW (sp-chł): 1. Małkinia 2, Zaręby Kościelne, Ostrów Maz 1, 4. Andrzejewo, 5. Nur, 6. Brok, 7. Szulborze Wielkie, 8. Ołdaki Polonia, 9. Kaczkowo Stare, 10. Małkinia1,  Prostyń, Rząśnik Włościański. 
PUCHAR STAROSTY OSTROWSKIEGO (G-dz):1. Małkinia 2,2. Zaręby Kościelne, 3. Andrzejewo, 4. Nur, 5.Jasienica, 6. Wąsewo, 7. Ostrów Maz 1, 8. Małkinia 1, 9. Prostyń, Lubotyń, Szulborze Wielkie, Brok. 
PUCHAR STAROSTY OSTROWSKIEGO (G- chł): 1. Stary Lubotyń, 2. Andrzejewo, 3. Ostrów Mazowiecka 1, 4. Zaręby Kościelne,5. Szulborze Wielkie, 6. Małkinia 2, 7. Jasienica, 8. Prostyń, 9. Wąsewo, Nur, Brok, Małkinia 1, Ostrów Maz 3. 

W nawiasach ze znakiem plus podane są punkty za indywidualny start zawodników z pierwszej dwunastki, zawody międzypowiatowe.

PIŁKA KOSZYKOWA DZIEWCZĄT (Gimnazja)-1. Zaręby Kościelne, 2. Nur, 3. Małkinia 2.
PIŁKA KOSZYKOWA CHŁOPCÓW (Gimnazja)-1. Ostrów Maz 3, 2. Zaręby Kościelne, 3. Komorowo, 4. Ostrów Maz 1, 5. Małkinia 2. 
MINI KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT (SP)-1. Zaręby Kościelne,
2. Nur, 3. Lubotyń, 4. Małkinia 2. 
MINI KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW(SP)-1. Małkinia 2, 2. Zaręby Kościelne, 3. Andrzejewo, 4. Stary Lubotyń, 5. Nur. 
HALOWA PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT (Gimnazja)- 1. Prostyń, 2. Andrzejewo, 3. Nur, 4. Zaręby Kościelne, 5. Wąsewo, 6. Małkinia 2, 7. Małkinia 1 i Brok. 
HALOWA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW (Gimnazja)- 1. Zaręby Kościelne, 2. Małkinia Górna 2, 3. Brok, 4. Szulborze Wielkie, 5. Wąsewo i Andrzejewo, 6. Ostrów Maz 1 i Małkinia Górna 1, 7. Nur, Prostyń i Lubotyń. 
HALOWA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW (SP) - 1. SP 2 Małkinia Górna , 2. Zaręby K., 3. Brok, 4. Andrzejewo, 5. Prostyń i Nur, 6. Lubotyń. 
HALOWA PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT (sp) -1. Prostyń, 2. Nur,3. Szulborze Wielkie,4. Andrzejewo,5. Małkinia 2,6. Brok. 
MINI PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT (SP)-1. Małkinia 2,
2. Zaręby Kościelne, 3. Nur, 4. Prostyń, 5. Andrzejewo.
MINI PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCY (SP)-1. Małkinia 2, 2. Zaręby Kościelne, 3. Prostyń, 4. Andrzejewo, 5. Nur. 
PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT (Gimnazja) : 1. Małkinia 2, 2. Zaręby Kościelne, 3. Nur, 4. Andrzejewo.
PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW (Gimnazja) : 1. Małkinia 2, 2. Zaręby Kościelne, 3. Andrzejewo, 4. Nur. 
TENIS STOŁOWY DZIEWCZĄT (SP):1.Nagoszewo, 2. Nur, 3. Prostyń, 4. Kiełczew, 5. Brok.

TENIS STOŁOWY CHŁOPCY (SP): 1. Nagoszewo, 2. Prostyń, 3. Kaczkowo, 4. Nur, 5. Brok, 6. Kiełczew. 
TENIS STOŁOWY DZIEWCZĄT (Gimnazja):1.Nagoszewo,2.Nur, 3.Prostyń,4. Brok
TENIS STOŁOWY CHŁOPCY (Gimnazja):1.Nagoszewo,2.Prostyń,3.Brok,4.Nur. 
MINI PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT (SP)-1

MINI PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW (SP)-1

PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT (Gimnazja)-1. Nur,2. Ostrów Maz 2,3. Lubotyń, 4. Zaręby Kościelne, 5. Wąsewo, Ostrów Maz 3, Małkinia 1. 
PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW (Gimnazja)- 1. Ostrów Maz 3, 2. Zaręby Kościelne, 3. Lubotyń, 4. Małkinia 1, 5. Wąsewo, Ostrów Maz 1, 6. Brok.
UNIHOCKEJ DZIEWCZĘTA (SP)-1

UNIHOCKEJ CHŁOPCY (SP) -1

UNIHOCKEJ DZIEWCZĘTA (Gimnazja)- 1.Zaręby Kościelne,
2. Andrzejewo, 3. Nur, 4. Brok. 
UNIHOCKEJ CHŁOPCY (Gimnazja) -1. Andrzejewo, 2. Małkinia 2, 3. Brok, 4. Nur, 5. Zaręby Kościelne. 
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĘTA (SP)-1

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCY (SP)- 1
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĘTA (Gimnazja): 1

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCY (Gimnazja)-1

LEKKA ATLETYKA DZIEWCZĘTA (Gimnazja)

LEKKA ATLETYKA CHŁOPCY (Gimnazja):

CZWÓRBÓJ LA DZIEWCZĘTA (SP):

CZWÓRBÓJ LA CHŁOPCY (SP)-
RINGO (Gimnazja) -

RINGO (SP) - 

 

I-VI - miejsca , u- udział

 
Wyniki młodzików w LA

LEKKAATLETYKA GIMNAZJA - Międzypowiat- 100 m K: 100 m M: . 300 m K: 300 m M :600 m K: 1000 m M: Skok w dal K: Skok w dal M: Pchnięcie kulą K: Pchnięcie kulą M:4x100 K : 4x100 M :

Wyniki junior młodszy w LA

LEKKAATLETYKA GIMNAZJA - Międzypowiat-100mK: 200mK: ,400 m K:.800mK:. Sztafeta olimpijska: 100mM:200m M:400mM: 1500mM:wzwyż M: w dal : kula M: 4x100 M: Sztafeta olimpijska: