Kalendarz imprez

« < Wrzesień 2018 > »
N P W Ś C P S
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Najbliższe imprezy

Brak wydarzeń
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterW dniu dzisiejszym:27
mod_vvisit_counterW dniu wczorajszym:20
mod_vvisit_counterW tym tygodniu:262
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu:153
mod_vvisit_counterW tym miesiącu:866
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu:1170
mod_vvisit_counterRazem:1424102

Obecnie stronę przegąda: 1
Twoje IP: 54.224.166.141
,
Today: 22.Wrz.2018


 Terminarz zawodów międzypowiatowych - szkoły gimnazjalne (szczegóły w SZS Ostrołęka 29764 50 03) : 

 

LP

 

 

DYSCYPLINA

ZAWODY POWIATOWE

ZAWODY MIĘDZYPOWIATOWE

TERMIN  I  MIEJSCE

TERMIN

MIEJSCE

 

1

 

 

PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT (szóstki)

 

29 września  (wtorek)

 

Andrzejewo

17 kwietnia

Małkinia

 

2

 

 

* PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW (szóstki)

 

25 września

(piątek)

ZS 1 i ZS 2 w Ostrowi Mazowieckiej

16 kwietnia

Ostrołęka

 

3

 

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE – Biegi o Puchar Starosty Ostrowskiego

 

6 października

 

Łęgi nadbużański

 

2 kwietnia

Ostrołęka

 

4

 

 

HALOWA PIŁKA NOŻNA

DZIEWCZĘTA

 

19 listopada (czwartek)

 

Nur

 

 

------------------------

 

5

 

 

**HALOWA PIŁKA NOŻNA

CHŁOPCÓW

 

24 listopada (wtorek)

Zaręby Kościelne

Małkinia 2

 

 

------------------------

 

6

 

 

PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT

 

10 grudnia (czwartek)

 

Małkinia 2

 

8 maja

Małkinia 2

 

7

 

 

PIŁKA RĘCZNA  CHŁOPCÓW

 

10 grudnia (czwartek)

 

Małkinia 2

 

              7 maja

            Ostrołęka

 

 

8

 

 

PIŁKA KOSZYKOWA

DZIEWCZĄT

 

23 stycznia 2016r (sobota)

 

Zaręby Kościelne

 

3 kwietnia

Przasnysz

 

 

9

 

 

PIŁKA KOSZYKOWA

CHŁOPCÓW

Ostatni tydzień stycznia

 

MOSiR Ostrów Maz ul. Trębickiego

      23 kwietnia

       Przasnysz

 

 

10

 

 

DZRUŻYNOWY TENIS STOŁOWY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

 

26 lutego 2016 (piątek)

 

Prostyń

 

24 kwietnia

Chorzele

 

 

11

 

                   UNIHOKEJ

DZIEWCZĄT

 

 

16 marca (środa)

 

Andrzejewo

 

20 marca

Chudek

 

12

 

                   UNIHOKEJ

CHŁOPCÓW

 

16 marca (środa)

 

Andrzejewo

19 marca

Chudek

    

 

 

13

 

 

PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT

 

3 marca (czwartek)

 

Ostrów Maz MOSiR

 

 

29 kwietnia

Ostrołęka

 

14

 

PIŁKA SIATKOWA  CHŁOPCÓW

 

 

10 marca (czwartek)

 

LO Ostrów Maz

 

29 kwietnia

Wyszków

 

 

15

 

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE – Impreza pucharowa

 

Kwiecień 2016

 

Małkinia G. łęgi nadbużańskie

 

9 kwietnia

Ostrołęka

 

 

16

 

 

LA – klasy I i II (młodzik)

 

Ok. 10 maja 2016

 

MOSiR Ostrów Maz

Do ustalenia

 

17

 

 

LA – klasy III (junior młodszy)

 

Ok. 10 maja 2016

 

MOSiR Ostrów Maz

Do ustalenia

 

 

18

 

 

RINGO – DZRUŻYNY MIESZANE

 

Ok. 10 czerwca 2016

 

            Nur

 

--------------------------

 

 

19

 

 

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE RYWALIZACJI

 

 

 

 

XXXXXXXXXXXXXXX